SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Alanyaspor’un Trabzonspor’u 4-3 yendiği maçın ardından Vagner Love açıklamalarda bulundu

Alanyaspor'un tarihi galibiyetinin ardından hat-trick ile zaferin mimarı Vagner Love açıklamalarda bulundu. Çok mutlu olduğu görülen Love, "Her futbolcu elinden gelenin en iyisini yapmak ister. Ben de bugün yapmak istediklerimi yeteneğimle birleştirdim. İşler de iyi gitti" dedi.

Güncellenme: 22:24, 22/09/2017
Alanyaspor’un Trabzonspor’u 4-3 yendiği maçın ardından Vagner Love açıklamalarda bulundu

Aytemiz Alanyaspor’un Trabzonspor karşısında 32 dakikada 3-0 geri düştüğü maçı 4-3 kazanırken tarihi geri dönüşe Vagner Love damga vurdu.

Love maçta sonra yaptığı açıklamada “Elbette kariyerim boyunca böyle geri dönüşler oldu ama bu en özeli. Her statta olur böyle şeyler ama Trabzon’da çok zor. Devre arasında yaptığımız konuşmalar davranışımızı, koşu şeklimizi, mücadelemizi değiştirdi” ifadelerini kullandı.

Kendi performansını değerlendiren Love, “Her futbolcu elinden gelenin en iyisini yapmak ister. Ben de bugün yapmak istediklerimi yeteneğimle birleştirdim. İşler de iyi gitti” dedi. Yayıncı kuruluşta muhabirin Vagner Love’a sorduğu “Sizce maçın adamı kimdi?” sorusuna ise gülerek cevap verdi. İLGİLİ HABER Trabzonspor - Aytemiz Alanyaspor: 3-4 Trabzonspor - Aytemiz Alanyaspor: 3-4