SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ta altyapı krizi: Ufuk Pak’ın yerine Fenerbahçeli gelince…

Yaklaşık otuz yıldır Beşiktaş alt yapısında görevler alan ve başta Sergen Yalçın olmak üzere birçok yeteneği kazandıran Ufuk Pak'ın görevine son verilmişti. Ancak, O'nun yerine Fenerbahçe Spor Okulları'nda çalışmış Tuğba Başer'in getirilmesi ortalığı karıştırdı.

Güncellenme: 11:04, 21/09/2017
Beşiktaş’ta altyapı krizi: Ufuk Pak’ın yerine Fenerbahçeli gelince…

Beşiktaş Spor Okulları’nın başına Fenerbahçeli bir ismin getirilmesi camiada büyük tepkiyle karşılandı.

Bu değişiklik sonrasında velilerin, taraftarların ve teknik ekipte görev alanların bu göreve Beşiktaş camiasından bir kişinin getirilmemesine tepki gösterdiği kaydedildi.

Daha önce altyapı koordinatörlüğüne Galatasaray’da görev yapmış Emrah Bayraktar getirilmiş, Bayraktar’ın görev yaptığı  dört yıl boyunca altyapıdan A takıma oyuncu kazandırılamaması büyük eleştirilere neden olmuştu. Ayrıca Bayraktar’ın ve transfer ettirdiği futbolculardan da Beşiktaş’ın faydalanamamış olması ve camianın gösterdiği tepki üzerine görevine son verilmişti. Beşiktaş’tan ayrılan Emrah Bayraktar, Beşiktaş’tan sonra Galatasaray’da görev yapmaya başlamıştı.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Fikret Orman`dan yabancı kuralı açıklaması! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman`dan yabancı kuralı açıklaması!

Yayınlanma Tarihi:10:15,