SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor yönetiminin Başkan Muharrem Usta’nın da katılımıyla gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında, sosyal medya kullanımına kısıtlama getirildiği öğrenildi.

Alınan karar sonrasında yöneticilerin kendi alanı dışında sosyal medya hesaplarından açıklama yapmayacağı belirtildi. Başkan Muharrem Usta’nın da bu karara dahil olacağı ve bundan sonraki süreçte açıklamalarını kulüp sitesi aracılığı ile yapacağı kaydedildi.

En son tweet’ini 14 Ağustos’ta atan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta’nın ise 202 bin takipçisi bulunuyor. Usta, Twitter’a 2012 yılının Mayıs ayında katıldı.

Neredeyse her gün en az 1 tweet atan ve kendisine ‘mention’ yapan kişilere de cevap veren Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Nevzat Aydın’ın Twitter’da 525 bin takipçisi bulunuyor. Aydın, Twitter’a 2009 yılının Haziran ayında katıldı.

HOCA DEĞİŞİMİ YOK

Öte yandan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, teknik direktör değişikliğinin de gündemlerinde olmadığını söyledi.

Bordo mavililerin Süper Lig´in 5´inci haftasında Medipol Başakşehir ile oynadığı maçın ardından teknik direktör Ersun Yanal´a yönelik yapılan eleştiriler sonrasında yönetim deneyimli teknik adama sahip çıktı. Bugüne kadar sürekli yapılan değişimlerle her şeye sil baştan başlanıldığını ifade eden Başkan Muharrem Usta, “Göreve gelirken de hep istikrarın üzerinde durduk ve buna vurgu yaptık. Bu düşüncemizden geri adım atmayacağız. Teknik direktör değişikliği gündemimizde yok” dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:16,