SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı nasıl doğdu? Fikret Orman açıkladı

Beşiktaş'ın transfer sezonunda tüm dünyada konuşulan sosyal medya paylaşımı 'Come to Beşiktaş'ın nasıl doğduğunu Başkan Fikret Orman açıkladı. Fikret Orman, fikrin öncelikle taraftarlardan çıktığını söyledi.

Güncellenme: 22:17, 20/09/2017
‘Come to Beşiktaş’ çılgınlığı nasıl doğdu? Fikret Orman açıkladı

Transfer sezonunda Pepe, Negredo, Medel, Lens gibi yıldızları kadrosuna katan Beşiktaş, transferler öncesinde yayınladığı ‘Come to Beşiktaş’ videosu ile tüm dünyada konuşulmuştu. Her transferin bir sonraki ismi arayarak ‘Come to Beşiktaş’ demesi, sosyal medyada en çok paylaşılan videolar arasında yer almıştı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, TRT Spor’da katıldığı programda projenin nasıl doğduğunu anlattı.

İLGİLİ HABER Fikret Orman: Fenerbahçe ile sorunum yok! Aziz Yıldırım`ın yaptığı bazı uygulamaları... Fikret Orman: Fenerbahçe ile sorunum yok! Aziz Yıldırım`ın yaptığı bazı uygulamaları...

Fikrin öncelikle taraftarlardan çıktığını söyleyen Fikret Orman “Tişört yapalım dedik. Video fikri Bülent Ülgen’den çıktı. Come to Beşiktaş projesi beklediğimden iyi tepki aldı. Arkadaşlarımız güzel çalışıyor, inşallah daha iyilerini yapacağız. Hepsinin başında da Candaş Tolga Işık var. Sosyal medya iletişim için çok güçlü bir yer. Bir anda 1-2 milyon kişiye ulaşıyorsunuz. Gazete-televizyon bu kadar güçlü değil” dedi.

Yayınlanma Tarihi:22:11,