SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Fenerbahçe artık Giuliano’ya emanet!

Fenerbahçe artık Giuliano’ya emanet!

Brezilyalı, Alanya maçında daha fazla sorumluluk alacak. Orta alanda takıma yön verecek yıldız futbolcu, Valbuena’nın yükünü de hafifletecek.

Teknik Direktör Aykut Kocaman, yeni oyun sisteminde Giuliano'ya başrol verdi. Deneyimli çalıştırıcı, hafta boyu yapılan idmanlarda taktiklerini Brezilyalı oyuncu üzerine kurdu.

Buna göre Giuliano saha içerisinde daha fazla sorumluluk alacak. Orta sahada daha çok topla buluşup, takımın hücum organizasyonlarını yönlendirecek isim olacak Giuliano, hücum yükünü sırtlayan Valbuena'yı rahatlatacak.

16 Eylül 2017 Fenerbahçe`de `Elmas` modeli! Elif Elmas gibi 18-21 yaşlarında, gelecek vaat eden oyuncular belirlenip transfer edilecek. Bunun için Hooijdonk, Kuyt ve Meireles gibi yıldızlardan yararlanılacak. İlgili Haberi Oku

Kocaman, antrenmanlarda Giuliano'yu forvete de daha yakın oynatarak gizli golcü olarak skora katkı yapacak çalışmalar gerçekleştirdi.

Öte yandan Brezilya'nın bir önceki kadrosunda yer alan Giuliano, bu kez davet almadı. Eski Fenerbahçeli Diego Ribas ise yine kadroya alındı.

15 Eylül 2017 Brezilya Milli Takımı`ndan Fenerbahçe`nin yıldızı Giuliano`ya şok Fenerbahçe'nin yeni transferi Giuliano, Brezilya Milli Takımı'nın aday kadrosunda yer alamadı. Bir önceki kadroda bulunan Sambacı, Bolivya ve Şili maçları öncesinde formasını Fenerbahçe'nin eski 10 numarası Diego'ya kaptırdı. İlgili Haberi Oku