SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlırının programları belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur mücadelelerinin programı şu şekilde:

19 EYLÜL SALI

13.00 Tokatspor – Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.00 Anadolu Bağcılar – Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey)

13.45 Şanlıurfaspor – Pazarspor (Mardin 21 Kasım)

14.30 Diyarbekirspor – İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

15.00 Payasspor – Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe)

15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor – Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk)

15.30 Menemen Belediyespor – Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül)

15.30 Muğlaspor – Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk)

15.30 Bandırmaspor – Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor – Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe)

16.00 Van Büyükşehir Belediyespor – Kayserispor (Van Atatürk Şehir)

17.00 Balıkesirspor Baltok – Kars 36 (Balıkesir Atatürk)

19.00 Boluspor – Sinopspor (Bolu Atatürk)

19.00 Kemerspor 2003 – Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi)

19.00 Mersin İdmanyurdu – Orhangazi Belediyespor (Mersin)

20 EYLÜL ÇARŞAMBA

13.00 İnegölspor – Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe)

14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor – Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

14.30 Batman Petrolspor – Göztepe (16 Mayıs Şehir)

15.00 Sancaktepe Belediyespor – Elazığspor (Maltepe Hasan Polat)

15.00 Erzin Belediyespor – Fatih Karagümrük (Erzin Şehir)

15.00 Hatayspor – Ergene Velimeşespor (Antakya Atatürk)

15.00 Kozan Belediyespor – Adanaspor (İsmet Atlı)

15.00 Hacettepe – Yeni Altındağ Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.00 Keçieröngücü – Silivrispor (Aktepe)

15.00 Kastamonuspor 1966 – Ofspor (Kastamonu Gazi)

15.00 Denizlispor – Düzcespor (Denizli Atatürk)

15.30 Tuzlaspor – Zonguldak Kömürspor (Tuzla Belediye)

15.30 Bergama Belediyespor – Sarıyer (Bergama 14 Eylül)

15.30 Yeşil Bursa – Karşıyaka (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.30 Kocaeli Birlikspor – Edirnespor (Alparslan Türkeş)

16.00 Akın Çorap Giresunspor – Cizrespor (Giresun Atatürk)

17.00 Altay – Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adana Demirspor – Bayrampaşa (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Gaziantepspor – Tire 1922 (Gaziantep)

19.00 Altınordu – Sultanbeyli Belediyespor (Bornova)

19.00 Bucaspor – Pendikspor (Yeni Buca)

19.00 Manisaspor – Arsinspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Samsunspor – Ankara Demirspor (Stat açıklanmadı)

20.30 Fethiyespor – Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe)

20.30 Bursaspor – Tarsus İdmanyurdu (Bursa Büyükşehir Belediye)

21 EYLÜL PERŞEMBE

13.00 Anagold 24 Erzincanspor – Eskişehirspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

15.00 Eyüpspor – Sakaryaspor (Stat açıklanmadı)

15.00 Kızılcabölükspor – Ümraniyespor (Kızılcabölük Semt Sahası)

16.00 Demir Grup Sivasspor – BUGSAŞ Spor (Yeni 4 Eylül)

17.30 Afjet Afyonspor – MKE Ankaragücü (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

19.30 Çaykur Rizespor – Nevşehirspor Gençlik (Çaykur Didi)