SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’de Valbuena krizi!

Fenerbahçe'nin Fransız yıldızı Valbuena'nın Medipol Başakşehir maçının ardından yaptığı davranış tepki çekti. Yönetim tarafından uyarılan Valbuena'ya Fenerbahçe'nin hassas olduğu noktalar anlatıldı.

Güncellenme: 10:20, 12/09/2017
Fenerbahçe’de Valbuena krizi!

Fenerbahçe taraftarının takımdaki en beğendiği isim olan Mathieu Valbuena’nın saha içi ve dışındaki tavırları yönetim ve takım arkadaşları tarafından tepkiye neden oldu. Sabah’tan Volkan Demir’in haberine göre özellikle Medipol Başakşehir mağlubiyeti sonrası tek başına tribünleri selamlayan ve alkışlayan Fransız yıldızın, bu hareketi, takım içinde ‘Sadece kendisi mi savaşıyor!’ tepkisine neden oldu. Ayrıca Fransız yıldıza yapılan “Çok top istiyor, topu fazla kullanıyor, yerini kaybedip tribünlere oynuyor” eleştirilerini de beraberinde getirdi.

İLGİLİ HABER Valbuena`dan o beğeni için açıklama geldi Valbuena`dan o beğeni için açıklama geldi

KOCAMAN SAHA İÇİNDEKİ YÜKÜNÜ AZALTACAK

Teknik heyet oluşan bu rahatsızlık sonrası Valbuena ile bir görüşme yaparak, kaybedilen bir maç sonrasında tek başına tribünleri selamlamasının takım ruhuna zarar verebileceği mesajını iletti. Aykut Kocaman’ın yeni transferlerle birlikte takımın bir bütün halinde hareket etmesinin ardından, özellikle topun paylaşımı konusunda diğer oyunculara da sorumluluk yükleyeceği ve böylelikle Valbuena’nın saha içinde üzerindeki yükün azaltılacağı öğrenildi.

İLGİLİ HABER Mehmet Demirkol`dan Valbuena ve Tolga Ciğerci`ye ağır eleştiri! Mehmet Demirkol`dan Valbuena ve Tolga Ciğerci`ye ağır eleştiri!

Valbuena, Fenerbahçe forması ile çıktığı 8 maçta 1 gol atarken 4 de asiste imza attı.