SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Mesut Bakkal: ‘Daha dirençli bir duruş sergilememiz gerekiyor’

Mesut Bakkal: ‘Daha dirençli bir duruş sergilememiz gerekiyor’

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, daha dirençli ve daha şahsiyetli bir duruş sergilemeleri gerektiğini söyledi.

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Mesut Bakkal, 3-1 mağlup oldukları Trabzonspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Bordo-mavili takımın üst ayaklarının ön plana çıktığını belirten Bakkal, “Trabzonspor’u tebrik ediyorum. Usta ayakları ortaya çıktı. Daha dirençli daha şahsiyetli bir duruş sergilememiz gerekiyor. Böyle olursanız çabuk kırılıyorsunuz. Genç bir takımız 24 yaş ortalamasına sahibiz. Eksikler bu maçta daha iyi göründü. Şimdi onun üzerine çalışıp, önümüzdeki haftalarda inşallah istediğimiz seviyelere geleceklerdir. Maçla ilgili söylenecek çok fazla bir şey yok” dedi.

10 Eylül 2017 Trabzonspor deplasmanında Gençlerbirliği`ni 1 taraftar destekledi Deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşan Gençlerbirliği'ni desteklemek için sadece 1 taraftar geldi. Gençlerbirliği hesabı taraftarın fotoğrafıyla beraber bir not paylaştı. İlgili Haberi Oku

Transferden 1 hafta önce takımın başına geldiğini belirten Bakkal, “Yönetim özellikle başkanımız bu şekilde devam edeceğimizi söyledi. Burası benim evim ben de bunu kabul ettim. Bunun ötesinde bir şey söylemeye gerek yok artık. Elimizde 25-30 tane oyuncu var ama arkadaşlarımızın performanslarını yükseltmeleri gerekiyor. Bunu yapabilirsek iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum. Üst üste maç kaybetmek belki güvensizlik gibi görünür ama lig ilerliyor ve 4. haftadayız benimde ilk maçım. Önümüzde Göztepe deplasmanı var. Mücadeleye devam” ifadelerini kullandı.

10 Eylül 2017 Trabzonspor 3-1 Gençlerbirliği Sahasında Gençlerbirliği'ni konuk eden Trabzonspor, özellikle ikinci yarıdaki oyunu ile galibiyete ulaştı. Trabzonspor altyapısından yetişen Yusuf Yazıcı'nın dışında Abdülkadir Ömür de galibiyete katkı sağladı. İlgili Haberi Oku