SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Latovlevici: Rüyalarım gerçek oldu

Latovlevici: Rüyalarım gerçek oldu

Galatasaray’ın Karabükspor'dan transfer ettiği ve eski hocası Tudor ile yeniden çalışacak olan Iasmin Latovlevici, rüyalarının gerçek olduğunu söyledi.

Galatasaray’ın yeni transferi Iasmin Latovlevici, Galatasaray Televizyonu'na açıklamalarda bulundu.

Rumen futbolcu çok mutlu olduğunu belirterek, “Şu anda duygularımı tarif edecek kelime bulamıyorum. Çok büyük bir camia ve kulübe geldim. Rüyalarım gerçek oldu diyebilirim. Bundan önceki kariyerimde buna benzer fırsatlarım oldu. Ama o zaman doğru insanlarla beraber değildim. Şu an doğru insanlarla beraberim. Büyük bir camiaya geldim ve buraya gelmek için çok çalıştım“ dedi. 08 Eylül 2017 Iasmin Latovlevici`ye Gheorghe Hagi dokunuşu! Galatasaray'ın yeni transferi Latovlevici, Rumen efsane sayesinde bugünlere geldi. 2005-2006'da Timişoara'nın başına geçen G.Saray'ın eski yıldızı, maçını izlerken beğendiği Latovlevici'yi A takıma dahil etmişti. İlgili Haberi Oku

“Çok büyük bir camiaya geldim”

Transfer tekliği geldiğinde heyecanlandığını belirten Rumen oyuncu, “Igor Tudor'a çok teşekkür ediyorum. Sonuçta o istedi beni. Şu anda beklentileri biliyorum. Çünkü çok büyük bir camiaya geldim. Romanya'da da büyük bir camiada oynamıştım. Beklentilerin ne olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben de bu beklentileri karşılamak için tamamen çalışmaya odaklanıyorum” diye konuştu.

“Kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım”

Latovlevici, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Taraftarlar ile ilgili çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. Onlar zaten kendilerini en iyi şekilde anlatıyorlar. Devamlı stadı dolduruyorlar, devamlı takımın arkasındalar. Her zaman destekteler. Bir oyuncu için böyle bir taraftar grubunun arkanızda olduğunu bilmek kadar güzel bir duygu yok herhalde. Takıma yardımcı olup kupalar kazanmak için elimden geleni yapacağım.”