SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Güntekin Onay’dan Emre Belözoğlu ve Diego Simeone anısı

Güntekin Onay’dan Emre Belözoğlu ve Diego Simeone anısı

Yorumcu Güntekin Onay, Emre Belözoğlu'nun Atletico Madrid'de forma giydiği dönemde teknik direktör Diego Simeone ile yaşadığı bir diyaloğu paylaştı.

beİN Sports’un yorumcusu Güntekin Onay, 36 yaşına gelmesine rağmen oynadığı futbolla herkesi kendisine hayran bırakan Emre Belözoğlu ile ilgili ilginç bir anıyı canlı yayında anlattı.

İşte Güntekin Onay’ın o anısı;

“Emre, Atletico Madrid’e transfer oluyor ve yazın Kuzey İtalya’da kendisine bakmış, idman yapmış, kilo vermiş ve hazır bir şekilde kampa gidiyor. Hem mental hem fiziksel olarak. Testler yapılıyor, Simeone odasına çağırıyor, test sonuçlarını gösteriyor ve ‘3 kilo vermeden adımını atamazsın’ diyor. Ona rağmen hala kilolu buluyor. Emre ‘İtalya’da İngiltere’de çok şey öğrendim ama en çoğunu da Atletico Madrid’de öğrendim’ diyor. Yediğime içtiğime, kilome her şeyime dikkat ediyorum bu yüzden 36 yaşında hala bu kadar iyi durumda”

08 Eylül 2017 Galatasaray`la anlaştığı iddia edilen Carrasco`nun Gomis ile talihsiz anısı Cedric Carrasso'nun Galatasaray'a transfer olmasıyla bir fotoğraf yeniden hafızalarda canlandı. İlgili Haberi Oku