SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Son dakika… Van Persie’den Fenerbahçe doktoruna sitem

Son dakika… Van Persie’den Fenerbahçe doktoruna sitem

Fransa ve Hollanda milli takımları arasında oynanan maçta sakatlanan ve bu nedenle antrenmana çıkamayan Hollandalı futbolcu Robin Van Persie, sakatlığı ile ilgili sosyal medya hesaplarından bir duyuru yaptı. Van Persie, sakatlığı konusunda kendisinden habersiz yapılan açıklamalara tepki gösterdi: “Üzülerek söylemek isterim ki sakatlığımla ilgili açıklama benim onay ve rızam dışında yapıldı”.

05 Eylül 2017 Sakatlanan Robin van Persie`nin maaşını FIFA ödeyebilir Hollanda'nın Fransa ile yaptığı maçta sakatlanan Robin van Persie'nin oynayamayacağı dönemin ücretini FIFA'nın ödemesi gündemde. İlgili Haberi Oku

Hollandalı futbolcu 3 hafta sonra sahalara dönebileceği küçük bir diz sakatlığı olduğunu öne sürerken söz konusu bilginin yapılan testlerin sonucunda diz uzmanları tarafından kendisine verildiğini belirtti. Ünlü futbolcu sahalara dönmek için sabırsızlandığını da sözlerine ekledi.

Van Persie’nin sakatlığı hakkında Fenerbahçe Kulüp Doktoru Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu bugün yaptığı açıklamada; “Robin van Persie, Fransa-Hollanda maçında dizinden sakatlanmıştır. Yapılan muayene ve tetkikleri sonucunda oyuncunun sol iç yan bağ grade 2 ve ön çapraz bağında kısmi yırtık tespit edilmiştir. Robin van Persie’nin tedavisine başlanmıştır” diye konuşmuştu.