SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Ukrayna-Türkiye maçında sakatlık şoku! Serdar Aziz’in burnu kırıldı

Ukrayna-Türkiye maçında sakatlık şoku! Serdar Aziz’in burnu kırıldı

Türkiye'nin Ukrayna ile deplasmanda oynadığı ve 2-0 kaybettiği karşılaşmada Serdar Aziz sakatlık geçirdi. Burnu kırılan Serdar Aziz hastaneye kaldırıldı.

2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda Ukrayna ile deplasmanda karşılaşan Türkiye’de savunma oyuncusu Serdar Aziz’in burnu kırıldı. Hastaneye kaldırılan Serdar Aziz’in Hırvatistan maçında oynaması tehlikeye girdi.

02 Eylül 2017 Ukrayna - Türkiye maçında Ozan Tufan`a sosyal medyada tepki yağmuru Türkiye'nin deplasmanda Ukrayna'yla karşı karşıya geldiği maçta Ozan Tufan, performansıyla Twitter'da eleştirilerin odağı oldu. İlgili Haberi Oku

Karşılaşmanın 73. dakikasında rakibi ile girdiği bir pozisyon sonrası yerde kalan Serdar Aziz, sedye ile oyundan çıktı. Yüzüne sert bir darbe alan Serdar Aziz’in burnunun kırıldığı öğrenildi. Serdar Aziz tedavisi yapılmak üzere ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

02 Eylül 2017 Ukrayna - Türkiye maçı öncesi Recep Tayyip Erdoğan`a protesto! Türkiye'nin Ukrayna ile deplasmanda oynadığı karşılaşma öncesi FEMEN üyesi bir kadın Recep Tayyip Erdoğan'ı protesto etti. İlgili Haberi Oku