SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyon paralimpik tenisçi Büşra Ün’den annesine mesaj var!

Paralimpik teniste göğsümüzü kabartan milli sporcumuz Büşra Ün, Vilnius Open'da hem çiftlerde partneri Ebru Bulgurcu'yla hem de teklerde şampiyonluğa ulaştı. Büşra'nın Twitter'da turnuva sonrası yaptığı eğlenceli paylaşım ise görülmeye değerdi.

Güncellenme: 22:26, 03/09/2017
Şampiyon paralimpik tenisçi Büşra Ün’den annesine mesaj var!

ITF (Uluslararası Tenis Federasyonu) tarafından düzenlenen Vilnius Open Paralimpik Tenis Turnuvası’nda milli sporcumuz Büşra Ün, hem çiftlerde partneri Ebru Bulgurcu’yla hem de tek kadınlarda şampiyonluğa ulaştı ve göğsümüzü bir kez daha kabarttı.

Büşra Ün, finalde rakibi Olena Shyngaryova’yı 6-4 ve 6-2’lik setlerle mağlup ederken müsabakadan sonra Twitter hesabından yaptığı paylaşımla da tebessüm ettirdi. Büşra “Salonda çok yer kaplayacağı için üzgünüm ama bu kadar büyük olacağını bilmiyordum anne” ifadesini kullanırken paylaşım kısa sürede binlerce kez beğenildi ve yeniden paylaşıldı.

23 yaşındaki Büşra Ün, Rio 2016’da yer alarak paralimpik teniste ülkemizi olimpiyat oyunlarında temsil eden ilk kadın sporcu olmayı başarmıştı.

İLGİLİ HABER Muhsine Gezer`den bir altın madalya daha Muhsine Gezer`den bir altın madalya daha

İLGİLİ HABER Rabia Nur Boyraz, Boccia sayesinde antidepresanları bıraktı, hayata tutundu Rabia Nur Boyraz, Boccia sayesinde antidepresanları bıraktı, hayata tutundu

Yayınlanma Tarihi:22:05,