SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Türkiye’nin takım otobüsünde bomba araması!

Türkiye’nin takım otobüsünde bomba araması!

Dünya Kupası Grup Eleme maçında Ukrayna ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımı, Metalist Stadı'na geldi. Polis, futbolcular indikten sonra takım otobüsünde bomba araması yaptı.

Dünya Kupası Grup Eleme mücadelesinde Ukrayna ile karşı karşıya gelecek olan A Milli Futbol Takımı, karşılaşmanın oynanacağı Metalist Stadı’na geldi. Futbolcular yoğun güvenlik önlemi altında stada ulaşırken, takımın otobüsten inmesinin ardından polis, takım otobüsünde bomba araması yaptı. Özel eğitimli köpekle aramayı gerçekleştiren Ukrayna polisi, ardından otobüsün park alanına geçmesine izin verdi.

01 Eylül 2017 Selahattin Aydoğdu`nun heykelini diktiler! Fatih Terim ve damatlarıyla yaşadığı tartışma günlerce gazete manşetlerinde yer alan Selahattin Aydoğdu'ya heykel sürprizi! İlgili Haberi Oku

Dünya Kupası Grup Elemeleri’nde Ukrayna-Türkiye’yi konuk ederken, Ukrayna Hükümeti’nin karşılaşma için aldığı yoğun güvenlik önlemleri dikkatlerden kaçmadı. Kharkiv kentinde bulunan Metalist Stadı’nda oynanacak olan mücadele öncesinde polis kuş uçurtmazken, polis özel harekat, özel güvenlik ve askerlerin yanı sıra atlı polisler de statta bulundu. Karşılaşmayı izlemeye gelen taraftarlar, özellikle atlı polislere yoğun ilgi gösterdi. Atlı polislerin önünde fotoğraf çektirmek isteyen seyirciler, bunun için sıraya girdi.

02 Eylül 2017 Fatih Terim ile kavga eden kebapçı Selahattin Aydoğdu heykeline kınama Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği, üniversite öğrencilerinin Fatih Terim'in görevi bırakmasıyla sonuçlanan tartışmayla gündeme gelen kebapçı Selahattin Aydoğdu'nun heykelini yapmasını kınadı. İlgili Haberi Oku