SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barcelona’nın yeni transferi Ousmane Dembele de ‘top sektiremeyenlere’ katıldı!

Borussia Dortmund'dan uzun uğraşlar sonucu Barcelona'ya yaklaşık 150 milyon Euro'luk bonservis bedeliyle transfer olan Ousmane Dembele, Camp Nou'da kendisi için düzenlenen imza törenine top sektirmedeki başarısızlığı ve ilginç hareketiyle damga vurdu!

Güncellenme: 20:40, 28/08/2017
Barcelona’nın yeni transferi Ousmane Dembele de ‘top sektiremeyenlere’ katıldı!

Barcelona’nın yeni transferi Ousmane Dembele, Katalan ekibinin Camp Nou’da kendisi için hazırladığı imza töreninde bu yazın “top sektirme skandallarına” bir yenisini ekledi!

İLGİLİ HABER Real Madrid`in genç yıldızı Theo Hernandez imza töreninde zor anlar yaşadı! Real Madrid`in genç yıldızı Theo Hernandez imza töreninde zor anlar yaşadı!

Borussia Dortmund’dan bonuslarla birlikte yaklaşık 150 milyon Euro’ya transfer edilen ve yeni sezonda Neymar Jr’dan boşalan 11 numarayı giyecek olan Dembele, imza töreni sonrası yaptığı ilginç hareketlerle sosyal medyaya damga vurdu. Hatırlanacağı üzere Real Madrid’in genç savunmacısı Theo Hernandez ve Barcelona’ya transferine anlam veremeyen Paulinho bu yaz top sektirirken yaptıkları sakarlıklarla gündeme oturmuştu.

İLGİLİ HABER Barcelona`nın 40 milyon euro`luk transferi Paulinho top sektiremedi Barcelona`nın 40 milyon euro`luk transferi Paulinho top sektiremedi

Heyecandan mıdır bilinmez üç oyuncu en azından sektirmede başarısız olurken, 19 yaşında bir savunmacı olan ve 6 kez sektirebilen Theo Hernandez; 3’er kez sektiren Paulinho ve Dembele’ye nazaran bu konuda daha başarılı gözüküyor!

Yayınlanma Tarihi:18:27,