SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay’dan Medipol Başakşehir maçı sonrası açıklamalar

Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay, karşılaşma sonrasında düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Akçay, “Rakibin klası bizi terste yakaladı. Oyun formatımızı geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Güncellenme: 23:07, 27/08/2017
Atiker Konyaspor Teknik Direktörü Mustafa Reşit Akçay’dan Medipol Başakşehir maçı sonrası açıklamalar

Medipol Başakşehir'e deplasmanda 2-1 mağlup olan Atiker Konyaspor'da Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, karşılaşma sonrasında değerlendirmelerde bulundu.

Kendi oyunlarını geliştirmek ve hızlı atak konusunda kendilerini test etme adına iyi bir maç olduğunu söyleyen Akçay, “Özellikle ikinci bölgede top kayıpları bizi oyun formatı konusunda geride bıraktı. Başladığımız andan itibaren zaman zaman birebir oynamayı gerektiren bir sistemle oynadık. Bu konuyu çalışmamız gerekiyor. Bu konuda çok başarılı olduğumuz söylenemez” dedi. İLGİLİ HABER Abdullah Avcı: “Milli maçlar öncesinde gücümüzü göstermemiz gerekiyordu” Abdullah Avcı: “Milli maçlar öncesinde gücümüzü göstermemiz gerekiyordu”

Akçay, “Kendi anlayışımızı sahaya yansıtmak istedik, iyi futbol izlettirmek istedik. Zaman zaman beraberlik ya da öne geçme şansları elde ettik ama rakibin klası özellikle ters kademede bizi yakaladı. Rakibi tebrik ediyorum. Oyun formatımızı geliştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Medipol Başakşehir 2-1 Atiker Konyaspor Medipol Başakşehir 2-1 Atiker Konyaspor