SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Igor Tudor’un en büyük çekincesi medya!

Galatasaray Teknik Direktörü Igor Tudor, medyadaki övgülerin olumsuz etki yaratmasından çekiniyor, “Henüz bir şey başarmadık” sözleriyle motive ediyor.

Güncellenme: 09:07, 24/08/2017
Igor Tudor’un en büyük çekincesi medya!

MESUT YILDIRIM – SÖZCÜ / Galatasaray, yenilenen kadrosu ve rakibi ısıran, çabuk skora giden futboluyla kendisine şans vermeyenleri yanılttı. Zirveye oturup ligin en önemli favorilerinden gösterilmeye başlanan Galatasaray'da Teknik Direktör Igor Tudor, özellikle yazılı ve görsel medyadaki övgülerin takım üzerinde olumsuz etki yaratmasından endişe ediyor. İdmanlarda ve analiz toplantılarında sürekli olarak “Henüz bir şey başarmadık” diyen Tudor, “Sivas sınavı, Kayseri ve Osmanlı kadar önemli. Milli maç arasına 9 puanla girmeliyiz” sözleriyle oyuncularını motive ediyor.

İLGİLİ HABER Arda Turan`dan Selçuk İnan`a destek Arda Turan`dan Selçuk İnan`a destek

FEGHOULI’Yİ BEKLİYOR

BU arada futbolcularının teknik ve taktik eksiklerini gidereceğine inanan Hırvat teknik adam, özellikle Feghouli'nin takıma katılmasını umuyor. Tudor, Cezayirli futbolcunun takımdan ayrı yaptığı çalışmaları yakından takip ediyor. İdmanlarda ciddi tavrını bozmayan genç çalıştırıcı, enerjik tavrıyla da oyuncuların ciddiyeti elden bırakmaması için çabalıyor.

Yayınlanma Tarihi:08:08,