SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray kapalı gişe

Galatasaray, Sivasspor maçı biletlerinin tükendiğini açıkladı. Sarı-kırmızılı kulüp gösterilen ilgi nedeniyle taraftarlarına teşekkür mesajı yayınladı.

Güncellenme: 16:35, 24/08/2017
Galatasaray kapalı gişe

Galatasaray, Süper Lig’in 3. haftasında Türk Telekom Stadyumu’nda Sivasspor ile oynayacağı maç için satışa çıkardığı biletlerin tükendiğini açıkladı. Sarı-kırmızılılar ayrıca, yoğun ilgiden dolayı taraftarlarına teşekkür etti.

İLGİLİ HABER Galatasaray 8 yıl sonra başarmak istiyor! Galatasaray 8 yıl sonra başarmak istiyor!

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

“Büyük Galatasaray taraftarı, Ankara deplasmanındaki Osmanlıspor maçının ardından “Boş koltuk kalmasın” çağrısını cevapsız bırakmadı. 23 Ağustos’ta GS Bonus Kart ve GS Mobile sahiplerine özel olarak satışa sunulan biletler; 24 Ağustos’ta ise genel satışa çıktıktan yarım saat gibi kısa bir sürede tükendi.

Karşılaşmaya gelemeyecek 500’e yakın kombine sahibi biletlerini kombine havuzuna aktararak masraflar hariç bilet gelirinin % 60'ını bir sonraki sezon kombine yenilemesinde indirim olarak almaya hak kazandı.

“50 Bin Aslan Omuz Omuza” sloganı doğrultusunda Galatasaray’ın Sivasspor ile 25 Ağustos Cuma günü oynayayacağı karşılaşmada yerini alamayacak olan kombine sahipleri, tek maçlık haklarını kombine havuzuna devredebilirler.”

Yayınlanma Tarihi:16:28,