SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan Vardar mağlubiyeti sonrası şok basın toplantısı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 2-1'lik şok Vardar mağlubiyetinin ardından basın toplantısı düzenledi. Kocaman, "Anlatacak bir şeyim yok" derken soru almayarak basın toplantısını terk etti.

Güncellenme: 09:13, 25/08/2017
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman’dan Vardar mağlubiyeti sonrası şok basın toplantısı

Fenerbahçe, deplasmanda 2-0’lık yenilginin ardından Vardar’a bu kez Kadıköy’de 2-1’lik skorla mağlup oldu ve Avrupa macerasına Ağustos’ta nokta koydu.

Şok sonucun ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, ilginç bir basın toplantısı düzenledi. Soru kabul etmeyeceğini söyleyip kısa bir açıklamanın ardından basın toplantısını terk eden Kocaman, “Anlatacak bir şeyim yok” diye konuştu.

İLGİLİ HABER Vardar hocasından Fenerbahçe`ye ağır sözler! Vardar hocasından Fenerbahçe`ye ağır sözler!

Aykut Kocaman, “Üzüntü içindeyiz. Maçlar kaybediliyor ve bunun ciddi bir üzüntüsü var hepimizde. Bu sezon hep vurguladığım en önemli şeylerden bir tanesi, son 2 sezondur Fenerbahçe stadından ayrılan taraftarlarımızı tekrar yanımıza çekmekti, en büyük hayal kırıklığım orada. Golü attığımız dakikaya kadar bize büyük destek verdiler, biz işimizi yapamadık. Temel olarak en büyük üzüntüm ve hayal kırıklığım burada. Söyleyecek fazla bir şeyim yok, anlatacak fazla şeyim yok” dedi.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe taraftarları, yönetimi istifaya davet etti Fenerbahçe taraftarları, yönetimi istifaya davet etti

Kocaman, Vardar’a aldıkları önlemlerden de bahsederken toplantıyı şöyle bitirdi: “Maç öncesi söylediğim en önemli şey, rakip, skor bir araya getirildiğinde, hızlı oyunculara sahip ve kenar oyuncularıyla direkt kaleye gitmeyi planlayan bir takım karşısında saha yerleşimimizi bozmamaktı. Golü atana kadar doğru ve istekli oynadık. Golden sonraki turu geçme yüksek arzusu sahadaki dağılımı dağıttı. Hiç istemediğimiz bir pozisyonda yakalandık. Gol için fazla bir şey söylemeye gerek yok. Tekrara düşmek istemiyorum. Son olarak son derece üzüntülü olduğumu belirtmek istiyorum, soru almıyorum, anlatacak bir şeyim yok.”

Yayınlanma Tarihi:23:25,