SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başakşehir’in yıldızı Eljero Elia Sevilla maçının ardından açıklamalarda bulundu

Medipol Başakşehir'in Hollandalı yıldızı Eljero Elia, 2-2'lik beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu. Elia, Avrupa Ligi'nde yollarına devam edeceklerinin altını çizerken "Gurur duymalıyız" dedi.

Güncellenme: 00:23, 23/08/2017
Başakşehir’in yıldızı Eljero Elia Sevilla maçının ardından açıklamalarda bulundu

Medipol Başakşehir’in Sevilla ile 2-2 berabere kalarak Devler Ligi macerasını noktaladığı maçın ardından iki müsabakada da ağları havalandıran Eljero Elia açıklamalarda bulundu. Elia gururlu olduklarının altını çizerken şöyle konuştu:

İLGİLİ HABER Sevilla - Medipol Başakşehir: 2-2 Sevilla - Medipol Başakşehir: 2-2

“Sevilla iyi bir takım. Bizim elimizden geleni yaptığımızı ancak bazı anlarda elimize gelen şansı değerlendiremediğimizi düşünüyorum. Bazen sonucu almaya yaklaşsak da ne yazık ki değerlendiremedik. İlk yarıda biz üstündük, ikinci yarıda ise yorgunluğumuz ortaya çıktı. Emre’nin şutu gol olsaydı farklı bir durum olacaktı belki ama gururluyuz. Güzel bir maç oldu, biz de artık UEFA Avrupa Ligi’nde yolumuza devam etmeye çalışacağız.”

İLGİLİ HABER Adebayor: Şimdi bir seviye aşağıya inmiş olacağız Adebayor: Şimdi bir seviye aşağıya inmiş olacağız

Avrupa’daki hedeflerinden de bahseden Hollandalı yıldız oyuncu, “Grupta hedefimiz birincilik veya ikincilik. Öğrenerek yola devam ediyoruz. Pozitif olmak ve pozitif kalmak zorundayız. Gurur duymalıyız” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Visca: Direkten döndük ama bu futbol Visca: Direkten döndük ama bu futbol

Yayınlanma Tarihi:00:04,