SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Aykut Kocaman’dan oyuncularına Vardar motivasyonu

Vardar rövanşı öncesi bir toplantı yapan Kocaman, “Gerekeni yapacağınızı biliyor ve size güveniyorum. Bize yakışan refleksi gösterelim” sözleriyle motivasyon aşıladı.

Güncellenme: 07:39, 23/08/2017
Aykut Kocaman’dan oyuncularına Vardar motivasyonu

İrfan YİRMİBEŞ – SÖZCÜ SKOR / Avrupa Ligi'nde yarı final oynadığı 2012-13 sezonunu geçmek için yola çıkan Fenerbahçe, yarın Vardar önünde üç farkla kazanmak için sahaya çıkacak.

Zayıf rakibi önünde turdan başka bir şey düşünmeyen teknik patron Aykut Kocaman, öğrencileriyle bir toplantı gerçekleştirdi, ilk maçta yapılan hataları izlettiği takımına, “Zor bir maç bizi bekliyor. Yapmamız gereken büyük takım refleksini ortaya koymaktır” diye seslendi.

Kocaman, “Büyük takımları zorluklar karşısındaki verdikleri tepkiler büyük yapar. Bize yakışan bu refleksi hepinizin göstereceğini biliyorum. Taraftarlarımızın da desteğiyle turu getirecek skoru alacağız ve Avrupa Ligi'nde gruplara kalacağız. Buna son derece inanıyor ve sizlere güveniyorum. İlk maçta topu içeri sokamamıştık, bu kez sokacağız. Bu takım bunu başaracak güce ve kaliteye sahip. Vardar karşısında turu getirecek skoru alacağız” dedi.

KOCAMAN RAKAMLAR

Kocaman’ın “Benim gördüğüm fotoğraf olumlu” sözlerini, istatistikler de doğruladı. Süper Lig'in ilk iki haftasında Fenerbahçe, hücum istatistiklerinde ilk iki sırada yer aldı.

Yayınlanma Tarihi:07:38,