SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ümit Özat: Sigara da içerim, içki de içerim, günah benim kime ne?

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Konyaspor karşılaşmasının ardından çok konuşulacak sözler sarfetti.

Güncellenme: 00:34, 22/08/2017
Ümit Özat: Sigara da içerim, içki de içerim, günah benim kime ne?

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Ümit Özat, Atiker Konyaspor yenilgisi sonrası beIN SPORTS’a çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Özat’ın açıklamalarından satır başları;

“O arkadaşlar bu takımda bugün yer almadılar diye bu takım kaybetmedi. Onların olduğu her maçı da bu takım kazanmadı, kazanacağının garantisi yok. Bunu böyle ifade etmek takımda oynayan diğer arkadaşlara saygısızlık olur”

“Konyaspor hak ettiği bir galibiyet aldı. Temel olan konu şu. Geçen sene ligin son 10 senenin en iyi derecesini elde etmiş bir takımın hocasına, oyuncusuna daha ligin 2. haftasında istifa diye bağırmak, oyuncularla alay etmek taraftarlığa sığar mı bunu irdelemek lazım. Bunlar doğru şeyler değil.” İLGİLİ HABER Atiker Konyaspor 3-0 Gençlerbirliği | Süper Lig 2. Hafta Atiker Konyaspor 3-0 Gençlerbirliği | Süper Lig 2. Hafta

“BENİ KONUŞTURMASINLAR”

“Ben bu kulübün yapısını iyi biliyorum. Bu kulübe 9 yaşında girdim. Bu kulübün içerisinde neresi mayın tarlası, neresi patates tarlası iyi biliyorum. Bunların nereden kaynaklandığını da biliyorum beni konuşturmasınlar.”

‘KONUŞURSAM TAŞ ÜSTÜNDE TAŞ KALMAZ’

“Bu kulüpte 15-20 kaptanlık yapmış ama hala baltaya sap olamamış altyapıda görev yapan hocaların bu kulübün transferlerini eleştirmesi doğru değil. Ben konuştum mu taş üstünde taş kalmaz. Bu kulübü Ankaragücü’ne çevirmesinler. Taraftarlık ligin 2. haftasında oyuncu grubuna, hocasına istifa diye bağırmak değildir. İyiler, kötüler olacak.”

“GÜNAH BENİM KİME NE?”

“Hafta içi odamda puro içiyordum, yüz kızartıcı bir suç mu bu? Puro da içerim, sigara da içerim, içki de içerim, günah benim kime ne? Beni bununla mı yargılayacaksınız? Nerede yaşıyoruz biz? Bundan dolayı mı bu takım yenildi? Bunlar yanlış şeyler. Ben neyin ne olduğunu iyi biliyorum.” İLGİLİ HABER Ümit Özat`ın purolu fotoğrafı gündeme oturdu Ümit Özat`ın purolu fotoğrafı gündeme oturdu