SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Monaco taraftarından Kylian Mbappe’ye sert mesaj

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Monaco'nun genç yıldızı ve transfer dönemi dedikodularının gözdesi Kylian Mbappe, gündemde yer bulmaya devam ediyor. Monaco'nun taraftar grubu Ultras Monaco 1994 sosyal medyada yaptığı açıklamada genç yıldıza sert bir mesaj gönderdi.

Güncellenme: 17:47, 22/08/2017
Monaco taraftarından Kylian Mbappe’ye sert mesaj

Monaco’dan ayrılması gündemde olan genç yıldız Kylian Mbappe’nin takımındaki geleceği belirsizliğini korurken kırmızı-beyazlıların taraftar grubu Ultras Monaco 1994, golcü oyuncu hakkında sosyal medyadan bir mesaj yayınladı.

“Ultras Monaco 1994’ten açıklama” başlığıyla paylaşılan mektupta “Monaco’nun şu anki durumunu yakından takip ediyoruz ve bir oyuncumuzun içinde bulunduğu duruma değinmek istiyoruz” dendi.

Taraftar grubu açıklamada “Son zamanlarda Mbappe’nin idmanda kavga etmesinin dışında, medyadan sözleşme taleplerini de öğrendik. Herhangi bir oyuncunun bu kadar para edeceğine inanmıyoruz” ifadelerine yer verirken Mbappe’ye “Oyuncularımızdan birinin bu şekilde hareket etmesine izin veremeyiz. Kylian Mbappe’ye AS Monaco kurumunun üstünde kimsenin olmadığını hatırlatmak isteriz” şeklinde net bir mesaj verildi.

Ultras Monaco 1994’ün bu paylaşımı kısa süre içinde yüzlerce kez beğenildi ve yeniden paylaşıldı. Bu mesajın Mbappe sürecine nasıl bir şekilde etki edeceği ise merak konusu!

İLGİLİ HABER Kylian Mbappe Neymar`ın izinde... Monaco antrenmanından kovuldu Kylian Mbappe Neymar`ın izinde... Monaco antrenmanından kovuldu