SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Mahmut Uslu’nun Ahmet Şan hakkında sözleri yeniden gündem oldu

Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu'nun, yaklaşık 1,5 sene önce Ahmet Şan hakkında "Konya başkanı zaten paralelci rahat olun" sözlerini sarfettiği görüntüler, Şan'ın ByLock'tan gözaltına alınmasıyla yeniden gündeme geldi.

Güncellenme: 16:32, 22/08/2017

Spor Toto Süper Lig ekibi Atiker Konyaspor’un başkanı Ahmet Şan’ın ByLock’tan gözaltına alınıp ifadesinin alınmasının ardından serbest bırakılmasının yankıları sürüyor.

Şan, yaşanan gelişmelerin ardından başkanlıktan istifa ederken Fenerbahçeli yönetici Mahmut Uslu’nun geçmiş dönemde Şan hakkında sarfettiği sözler sosyal medyada yeniden yer aldı.

İLGİLİ HABER Ahmet Şan: Her insanın başına gelebilecek bir hadise benim de başıma geldi Ahmet Şan: Her insanın başına gelebilecek bir hadise benim de başıma geldi

Geçtiğimiz sene 3 Temmuz davalarının yapıldığı sırada Fenerbahçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Çağlayan Adliyesi’nde basın açıklaması yapıyordu. Kameraların kayıtta olduğu sırada Fenerbahçe Asbaşkanı Mahmut Uslu’nun arkasına dönerek “Konya başkanı zaten paralelci rahat olun” ifadelerini kullanmıştı.

Dün gece Ahmet Şan’ın ByLock şüphesiyle gözaltına alınmasının ardından Uslu’nun bu sözleri yeniden gündeme geldi ve sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına girdi.

İLGİLİ HABER Konyaspor başkanının Bylock`tan ifadesi alındı Konyaspor başkanının Bylock`tan ifadesi alındı

Yayınlanma Tarihi:15:44,