SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen: ‘Fenerbahçe’nin 3 santrforu var, defolu….’

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Kadıköy Şükrü Saracoğlu Stadı'nda 2-2 berabere tamamlanan Fenerbahçe-Trabzonspor maçını değerlendirdi.

Güncellenme: 07:40, 21/08/2017
Rıdvan Dilmen: ‘Fenerbahçe’nin 3 santrforu var, defolu….’

İşte Rıdvan Dilmen’in yorumu:

“Sezonun nasıl geçeceğinin bir göstergesiydi bu 2 hafta. Deplasmanda tek kazanan takım Galatasaray. 2 maçta 6 puan alan tek takımın olması enteresan geldi bana. Normalde en az 2-3 takım olurdu herhalde…”

“Kadro olarak çok sirkülasyon oldu. Hep kapalı kutu, bilmediğimiz oyuncular. Savunma anlayışları pek değil, hücumda yetenekli oyuncular var. Puan barajının şampiyonluğa oynayacak takım dışında düşük olacağını düşünüyorum. 75 puanın şampiyonluğa yeteceğini düşünüyorum.”

“Fenerbahçe -4 puanla başladı. 44 tane faul oldu maçta. Buna rağmen kart sayısı düşük oldu. Hakem eleştirisi olarak söylemiyorum. Bu maç çok sert bir maçtı. Zaten böyle maçlar sert ve temaslı maçlar olur.”

“Trabzonspor iki kez taktiksel değişikliğe gitti. Fenerbahçe ise hemen hemen 3 kez değişiklik yaptı. Çok ısrardan vazgeçip Soldado’nun üzerinde durulmalı. Dirar ortalama bir futbolcu. Aatıf formayı istiyor gibi görünüyor. Aatıf satılmak üzere bir oyuncu iken bugün olabilir diyorsak, bu da Fenerbahçe’nin planlaması hakkında bize bilgi veriyor.”

“Barut gibi bir taraftar var şu anda. Ozan ağzında kuş tutsa ilk tacı attığında yuhalanacak. Volkan’a tiribünlerde tepki var. Geçtiğimiz yıllardan gelen birikim var. Bakacak, biz iki Galatasaray 6 diyecekler. Fenerbahçe’yi zor bir sezon bekliyor.”

“Hayatında futbol maçına gitmemiş, zaman zaman televizyon izleyen insanlar Josef ve Mehmet Topal’dan sıkıldılar.”

“Fernandao, Ahmethan, Van Persie, Soldado… Ağustos’un sonunda ön eleme oynamışsın, iki lig maçı oynamışsın, ligde ikinci maçına santrforsuz çıkıyorsun. Galatasaray martta, nisanda bitirmiş transferi, 3 santrforu var Fenerbahçe’nin defolu…”

İLGİLİ HABER Aykut Kocaman: Trabzonspor`un 2 haftayı kırmızı kart görmeden geçirmesi çok ilginç Aykut Kocaman: Trabzonspor`un 2 haftayı kırmızı kart görmeden geçirmesi çok ilginç

Yayınlanma Tarihi:07:36,