SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray Sivasspor maçında kapalı gişe

Galatasaray'da yönetim, taraftar ve camia takımın ikide iki yapmasından son derece memnun... Galatasaray'ın önümüzdeki hafta sahasında oynayacağı Sivasspor maçında tribünlerin tamamen dolması bekleniyor.

Güncellenme: 12:21, 20/08/2017
Galatasaray Sivasspor maçında kapalı gişe

Ligin ilk haftasında içerde Kayserispor’u 4-1 ardından Başkent’te Osmanlıspor’u 3-1 ile geçen Galatasaray’da neşeli günler sürüyor. Yeni transferlerle birlikte ortaya konan futbol Teknik Direktör Tudor’u memnun ederken, Hırvat hoca 65’inci dakikadan sonra oyundan düşme sinyallerini de araştırmaya başladı. Maçtan sonra yakın çevresine taraftarın kendisini tribüne çağırmasını değerlendiren Igor Tudor, “Kimseyle küs değilim. Önlerinde bu takımı alkışlayacakları çok günleri var” dedi. Divan Kurulu toplantısında, “Tribünler dolsun, buradan kimse sağ çıkamaz” diyen Başkan Dursun Özbek’in hayali de gerçekleşmek üzere. İki maçta altı puan toplayan yeni Galatasaray’ı izlemek için taraftarlar sosyal medyadan, “Sivasspor maçında boş yer kalmasın” sloganı ile cuma günü oynanacak maç için örgütlenmeye başladı.

İLGİLİ HABER Yasin Öztekin`den Beşiktaş sözleri... Yasin Öztekin`den Beşiktaş sözleri...

BELHANDA’YA ZAMAN GEREK

Belhanda’nın diğer takım arkadaşlarının seviyesine ulaşmasının biraz zaman alacağını ifade eden Tudor, “Herkes koşar ve yardımlaşırsa sorun kalmaz. Benim istediğim de bu” diye konuştu. Osmanlıspor ‘a attığı müthiş şutla iki maçta üç gole ulaşan Gomis’ e de övgüler yağıyor. Başkan Özbek, “Size Podolski’yi aratmaz” demiştim sözleriyle transferin ne kadar isabetli olduğunu söylüyor.

İLGİLİ HABER Igor Tudor Galatasaray taraftarı ile barıştı Igor Tudor Galatasaray taraftarı ile barıştı

NİHAYET SERDAR AZİZ

Geçen yıl sakatlık sorunu ile hem takımından hem de Milli Takımdan uzaklaşan Serdar Aziz’in Maicon’la iyi bir ikili olmalarını Tudor’u memnun eden bir başka husus. Serdar’ın Ukrayna ve Hırvatistan maçların için Milli Takıma çağrılması bekleniyor.