SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fatura Şenol Güneş’e kesildi

Beşiktaş'ın Kasımpaşa deplasmanında puan kaybetmesinden sorumlu tutulan deneyimli hoca Şenol Güneş, değişiklikte geç kalmakla ve Lens ile Negredo’yu takıma monte edememekle eleştiriliyor.

Güncellenme: 11:43, 20/08/2017
Fatura Şenol Güneş’e kesildi

Süper Lig’in 2. haftasında Kasımpaşa ile 2-2 berabere kalarak puan kaybı yaşayan Beşiktaş'ta eleştiri okları Teknik Direktör Şenol Güneş'e yöneldi. Deneyimli hocanın oyuna müdahale edemediği, özellikle 60-75. dakikalar arasında yorulan orta sahada değişiklik yapmayarak puan kaybına zemin hazırladığı ifade ediliyor. Güneş'in golü yedikten sonra Medel'i oyuna alması tepki çekti. Lens ve Negredo'yu da hâlâ kadroya monte edemeyen tecrübeli teknik adamın, gelecek haftalarda nasıl bir karar alacağı merak ediliyor. Bu arada Güneş, oyuncuları ile maçı değerlendirdi. Puan kaybınından dolayı üzgün olduğunu belirten Beşiktaş'ın hocası, “Maç bizim hakkımızdı. Çok anlamsız iki puan kaybettik. Daha etkili olmamız lazım. Böyle olmaz, olamaz” dedi.

İLGİLİ HABER İşte Beşiktaş`taki büyük sorun! O yoksa... İşte Beşiktaş`taki büyük sorun! O yoksa...

MEDEL SINIFI GEÇTİ

Yeni transfer Medel, Beşiktaş forması ile ilk sınavına Kasımpaşa maçının son 16 dakikasında verdi. Bu süre içinde 22 kez topla buluşan Şilili, bunların hepsini takım arkadaşlarına kazandırarak yüzde 100'lük pas isabet oranı yakaladı. 3 uzun pasında da başarılı olan Medel'in gelecek haftalarda daha fazla süre alması bekleniyor.