SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Veysel Sarı’nın Talisca isyanı!

Kasımpaşa'da forma giyen Veysel Sarı, Talisca ile yaşadığı pozisyona isyan etti. Hakemlerin daha cesur olmaları gerektiğini söyleyen Veysel Sarı, haklarının yendiğini söyledi.

Güncellenme: 00:23, 19/08/2017
Veysel Sarı’nın Talisca isyanı!

Sahasında konuk ettiği Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Kasımpaşa’da Veysel Sarı, maçın hakemi Alper Ulusoy’a isyan etti. Talisca ile yaşadığı pozisyonda kendisine yumruk atıldığını söyleyen Veysel Sarı, “Hakem elinin çarptığını söyledi. Yazık. Türk futbolu adına üzülüyorum” dedi.

İLGİLİ HABER Beşiktaş`ta Kasımpaşa`ya karşı yeni transferlerden yalnızca Pepe ilk 11'de Beşiktaş`ta Kasımpaşa`ya karşı yeni transferlerden yalnızca Pepe ilk 11'de

Maç sonunda beIN Sports’a konuşa Veysel Sarı, şunları söyledi: “Talisca’nın pozisyonu kırmızı kart. Tartışması yok. Bir de FIFA hakemi. Niye bizim emeğimiz gidiyor? Talisca elim çarptı diyor ama yumruk attı. Hakemler bize bu pozisyonları kırmızı kart olarak anlatıyorlar ama vermiyorlar. Artık bazı şeylerin değişmesi lazım. Bu lig üç-dört takımla oynanmıyor. 18 takımla oynanıyor. Her takıma eşit davranmak lazım. Hakemler biraz daha cesur olsunlar.