SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Rıdvan Dilmen’den itiraf: ‘Yanıldım’

Rıdvan Dilmen, yabancı kuralı hakkında konuştu. Dilmen, "Yabancı kontenjanı açık olmalı demiştim 2015'te. Bunu derken karşıt görüşe de saygı duyarım. Ben bunu savundum. Bunu savunduk ama yanıldık haklı bir eleştiri ve buna saygı duyuyorum" dedi.

Güncellenme: 09:26, 20/08/2017
Rıdvan Dilmen’den itiraf: ‘Yanıldım’

Osmanlıspor-Galatasaray maçını değerlendiren Rıdvan Dilmen flaş açıklamalarda bulundu. Galatasaray’ın oyununu değerlendiren Dilmen, aynı zamanda yabancı sınırı tartışmasına da değindi.

İLGİLİ HABER Osmanlıspor - Galatasaray Canlı anlatım... Osmanlıspor - Galatasaray Canlı anlatım... Dilmen, “Yabancı kontenjanı açık olmalı demiştim 2015’te. Bunu derken karşıt görüşe de saygı duyarım. Ben bunu savundum. Bunu savunduk ama yanıldık haklı bir eleştiri ve buna saygı duyuyorum. Yabancı açıklamalarım için bazı taraftarlar isyan etti. Ben, ‘4 Büyükler hariç bir takım şampiyon olmaz’ diyordum Bursaspor oldu ve beni şaşırttı. ‘Şampiyonlar Ligi’ni Türk takım alamaz diyorum’ hala şaşırtmadılar” ifadelerini kullandı. İLGİLİ HABER Galatasaray`ın golcüsü Bafetimbi Gomis`in çılgın lig istatistiği! Galatasaray`ın golcüsü Bafetimbi Gomis`in çılgın lig istatistiği! Gomis’e ve performansına da değinen Dilmen, “Geçen hafta söylemiştin Murat (Kosova) sen ‘Gömis’ hakikaten. Mermi gibi vurdu kalecinin yapacağı bir şey yok. Komik vurabilir, oyuncuya çarpabilirdi ama güzel bir gol attı. Gomis bu yıl ‘Ben buradayım’ diyor. Sakatlık yaşamaz umarım. Konsantrasyon başka bir şey ya! ‘Sokak kedisi’ dersin ya hep arıyor yani. Zaten o yüzden Gomis olmuş” dedi.

Yayınlanma Tarihi:23:17,