SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Selçuk İnan kararı verildi! Beşiktaş için özel madde

Galatasaray yönetimi, maaş yükünden kurtulmak için Selçuk İnan'la yolları ayırmayı hedefliyor.

Güncellenme: 11:48, 19/08/2017
Galatasaray’da Selçuk İnan kararı verildi! Beşiktaş için özel madde

Galatasaray yönetiminde Sneijder'ın ardından diğer kaptan Selçuk'a da yol göründü.

Gazete Habertürk’ten Erhan Telli’nin haberine göre, son transferlerin gelişiyle artık 11'de düşünülmeyen 32 yaşındaki usta oyuncu, yüksek ücreti nedeniyle yedek kulübesi için de fazla lüks görülüyor.

Her ne kadar başkan Dursun Özbek “Selçuk kaptanımız, ayrılması gibi bir düşüncemiz yok” dese de Florya'da kapalı kapılar ardında bir teklif gelmesi halinde Selçuk'un satılması fikri ağır basıyor.

Yönetim, 2 yıllık daha sözleşmesi bulunan ve bu sezon 2.9 milyon Euro, gelecek sezon ise 2 milyon 950 bin Euro alacak olan Selçuk'a istediği teklif gelmemesi halinde, alacaklarından vazgeçmesi karşılığında bonservisini bedelsiz olarak vermeyi önerecek.

Bu teklifine karşılık Galatasaray yönetiminin Selçuk İnan’la kısa süre içinde bir toplantı yapacağı belirtildi.

İLGİLİ HABER Galatasaray`da operasyon başlıyor! Teklifler gelmeye başladı Galatasaray`da operasyon başlıyor! Teklifler gelmeye başladı

BEŞİKTAŞ İÇİN ÖZEL MADDE

Şenol Güneş'in eski öğrencisini istediğini duyan G.Saray yönetimi, taraftar tepkisini de düşünerek, Selçuk'un Beşiktaş'a gitmemesi için fesih sözleşmesine özel madde koymayı planlıyor.

Benzer bir anlaşma Sneijder'la da yapılmış, ayrılık şartnamesine 3 yıl içinde Süper Lig'de bir kulübe gitmesi halinde 20 milyon Euro tazminat ödeme maddesi koyulmuştu.

Başakşehir, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile adı anılan Sneijder, bu maddeden dolayı Fransa’nın Nice takımına transfer olmuştu.

Kaptan'la bir toplantı yapmayı düşünen yöneticiler, 11'de oynayamayacağını açıkça belirterek ayrılığa iknaya çalışacak. Ancak yıldız oyuncunun bu teklifi kabul edip etmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABER Şenol Güneş, Selçuk İnan`ı Beşiktaş`a çağırdı Şenol Güneş, Selçuk İnan`ı Beşiktaş`a çağırdı

Yayınlanma Tarihi:11:43,