SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın’ın Asensio pişmanlığı!

Trabzonspor'un geçtiğimiz sezon kiralamak istediği Asensio'nun artan performansı, Nevzat Aydın'ı isyan ettirdi. Asensio'nun Real Madrid'de son dönemde oynadığı futbol ve iki Barcelona maçında attığı muhteşem gol, Nevzat Aydın'a 'Yeter artık' dedirtti.

Güncellenme: 13:04, 17/08/2017
Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın’ın Asensio pişmanlığı!

Real Madrid’in son dönemde yükselen yıldızı Asensio, İspanya Süper Kupa maçlarında Barcelona filelerini her iki maçta da sarsarak takımının kupaya uzanmasında büyük pay sahibi oldu. Hem Nou Camp’ta hem de Santiago Barnebau’da muhteşem goller atan Asensio’nun performansı, Trabzonspor yöneticisi Nevzat Aydın’ı üzdü. Geçtiğimiz sezon devre arasında Trabzonspor yönetimi, kiralamak istediği Asensio için Real Madrid Sportif Direktörü Emilio Butragueno ile görüşmüştü. Ancak genç futbolcudan maliyeti nedeniyle vazgeçilmişti. Asensio’nun Barcelona maçlarındaki golleri sonrasında Nevzat Aydın’ın pişmanlığı iyice arttı.

İLGİLİ HABER Sergio Ramos`tan Lionel Messi`yi çıldırtan hareket Sergio Ramos`tan Lionel Messi`yi çıldırtan hareket

Geçtiğimiz sezon Asensio’nun Bayern Münih’e attığı gol sonrası “Ah Asensio ah” paylaşımı yapan Nevzat Aydın, dün Barcelona maçlarından sonra “Yeter artık Asensio ya. İnsaf” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Yayınlanma Tarihi:12:51,