SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Lucas Perez’in menajerinden Arsenal’a sitem

Fenerbahçe'nin de transfer gündeminde yer alan Lucas Perez için Deportivo, Arsenal'a 12 milyon Euro bonservis bedeli teklif etti. Arsenal teklifi kabul etmezken oyuncunun menajeri Rodrigo Fernandez Lovelle, "Arsenal'in düşünmediği oyuncumuz için çok makul bir teklif, ancak teklifi reddettiler, şimdiye kadar her şeye 'hayır' dediler" diye konuştu.

Güncellenme: 00:17, 17/08/2017
Lucas Perez’in menajerinden Arsenal’a sitem

Transfer döneminde adı sıklıkla Fenerbahçe’yle anılan Lucas Perez’e Deportivo talip oldu. Oyuncunun da İspanya’ya dönmeyi istediği bilinirken Arsenal’ın bir türlü oyuncu için istediği teklifi alamadığı ifade ediliyor.

Deportivo Başkanı Tino Fernandez, transfere nokta koymak istediklerini ancak Arsenal’ın 12 milyon Euro’luk teklifi kabul etmediğini açıkladı. Ayrıca Perez’in temsilcisi Rodrigo Fernandez Lovelle, La Voz de Galicia’ya konuştu ve “Arsenal’in düşünmediği oyuncumuz için çok makul bir teklif, ancak teklifi reddettiler, şimdiye kadar her şeye ‘hayır’ dediler” ifadelerini kullanarak Londra ekibine sitemde bulundu. İLGİLİ HABER Alexis Sanchez`den `ayrılık` gibi açıklama Alexis Sanchez`den `ayrılık` gibi açıklama

Deportivo’da 59 maçta attığı 24 gol ve yaptığı 14 asistle dikkatleri üzerine çeken ve Arsenal’a 14 milyon euro bonservis bedeli ile transfer olan Perez, geçtiğimiz sezon içerisinde İngiliz kulübünde istediği süreleri alamadı. Sadece 11 Premier League maçında görev alan Perez’i takımda düşünmeyen Arsene Wenger ise “İspanyol forvetin gitmesine izin vereceğini, önündeki fırsatları değerlendirmek için ona şans verilmesi gerektiğini” söyledi.

Deportivo Başkanı Fernandez’in önümüzdeki günlerde Londra’ya gidip, Lucas Perez transferi için Arsenal ile anlaşma yolu araması bekleniyor. İLGİLİ HABER `Emre Mor transferi yattı` `Emre Mor transferi yattı`