SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Borussia Dortmund CEO’sundan çok sert Barcelona ve Dembele açıklaması

Barcelona Genel Menajeri Pep Segura'nın Ousmane Dembele transferinde sona yaklaştıklarını açıklamasının ardından Borussia Dortmund CEO'su Hans-Joachim Watzke Barça'ya çok sert bir yanıt verdi. Watzke, "Real Madrid, Süper Kupa'da Barça'nın başını döndürmüş olmalı. Transferi bitirmeye bir milimetre bile yaklaşmadılar" dedi.

Güncellenme: 18:17, 17/08/2017
Borussia Dortmund CEO’sundan çok sert Barcelona ve Dembele açıklaması

SÖZCÜ SKOR DIŞ HABERLER / Barcelona ve Borussia Dortmund arasındaki Ousmane Dembele pazarlığında işler adeta çığrından çıktı! Barcelona Genel Menajeri Pep Segura’nın Coutinho ve Dembele transferlerinde sona çok yaklaştıklarını açıklamasının ardından Kicker’e konuşan Borussia Dortmund CEO’su Hans-Joachim Watzke sert ifadeler kullandı. Watzke, Segura’nın açıklamaları üzerine kendisine sorulan soruya “Ne kastediyorlar bilmiyorum dolayısıyla açıklayamam. Real Madrid Süper Kupa’da başlarını döndürmüş olsa gerek” şeklinde sert bir yanıt verdi.

İLGİLİ HABER Barcelona`dan açıklama: `Dembele ve Coutinho transferleri bitmek üzere` Barcelona`dan açıklama: `Dembele ve Coutinho transferleri bitmek üzere`

Haberde Barcelona’nın 85 milyon Euro garanti ücret ve 20 milyon Euro bonuslar olmak üzere 105 milyon Euro’luk bir ilk teklifte bulunduğu ancak ikinci bir adım atmadığı ifade edilirken; Watzke, “Barcelona’nın Dembele transferini bitirmek gibi bir arzusu olabilir ancak şu ana kadar buna bir milimetre bile yaklaşmış değiller” dedi.

Yayınlanma Tarihi:18:13,