SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

ANLIK CANLI SKOR: Vardar Fenerbahçe maçı skor kaç kaç? FB maçı başladı…

Vardar Fenerbahçe maçı anlık canlı skor takibini https://skor.sozcu.com.tr adresinden takip edebilirsiniz. UEFA Avrupa Ligi playy-off maçından Vardar, Fenerbahçeyi konuk ediyor. Vardar Fenerbahçe maçı anlık canlı skor kaç kaç?

Güncellenme: 22:51, 17/08/2017
ANLIK CANLI SKOR: Vardar Fenerbahçe maçı skor kaç kaç? FB maçı başladı…

Vardar Fenerbahçe maçı canlı anlık skoru haberimizde. Temsilcimiz Fenerbahçe UEFA Avrupa Ligi’ne katılmak için Makedonya ekibi Vardar ile yapacağı mücadeleden avantajlı bir skor ile dönmek istiyor. Maçı izleme fırsatı olmayanlar skor kaç kaç merak ederken bi yandan da google üzerinden canlık skor araması gerçekleştiriyor. Sarılacivertliler ilk defa bir Makedon takımı ile resmi maça çıkacak. Vardar Fenerbahçe anlık canlı maç skoru kaç kaç: 2-0

İlk gol Vardar’dan geldi. Vardar ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi Play-Off Turu mücadelesi öncesinde teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcu Alper Potuk, Makedonya’nın Üsküp şehrinde bulunan II. Filip Arena’da basın mensuplarının karşısına çıktı.

Anlık canlı skor ile vardar Fenerbahçe maçını haberimizden takip edebilirsiniz. Hedeflerinin gruplara kalmak olduğunu belirten Kocaman, “.İki takım da yarın kıyasıya bir mücadele verecek. En büyük hedefimiz kağıt üstünde gözüken güç farkımızı kullanarak amacımıza ulaşmak” diye konuştu.

“PERSIE’NİN SAKATLANMASI PLANLARI DEĞİŞTİRDİ”

Roberto Soldado’yu hafta sonu oynanacak olan Trabzonspor maçında kadroya almayı düşündüğünü belirten Kocaman, “Robin van Persie’nin antrenmanda sakatlanması, Soldado’yu daha erken kadroya almamıza neden oldu. Kadro için kararımı daha veremedim. Bir taraftan Göztepe maçının oluşturduğu, özellikle zihinsel ve fiziksel tahribat, öteki taraftan da iki gün sonraki Trabzonspor maçı ve hepimizin çok isteği Avrupa Ligi’nde gruplara kalma mücadelesi. Hepsini bir araya getirerek kadronun son halini bu akşam, belki de yarın şekillendireceğiz” açıklamasında bulundu

Yayınlanma Tarihi:19:46,