SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Stoke City yeni oyuncu tanıtım videosunda eski oyuncusunu trolledi!

Stoke City, PSG'den ayrılan Jese Rodriguez ile anlaşma sağladı. Daha önce Stoke City'den "daha hırslı ve hedefleri olan bir takım" olduğu sebebiyle West Ham United'a transfer olan Marko Arnautovic trollendi. Jese'nin tanıtım videosunda Arnautovic'in bu görüşüyle dalga geçildi.

Güncellenme: 19:38, 16/08/2017
Stoke City yeni oyuncu tanıtım videosunda eski oyuncusunu trolledi!

Stoke City, PSG'nin eski kanat oyuncusu Jese Rodriguez ile 1 yıllık kiralık anlaşmasına vardığını açıkladı. Geçen ay 24m pound karşılığında West Ham'a giden Arnautovic'in yerine alınan Jese, bir video ile tanıtıldı.

Arnautovic, West Ham ile anlaşma imzaladıktan sonra yeni kulübünün “eski işverenlerinden daha hırslı ve hedefleri olan bir kulüp” olduğunu söylemişti. Stoke City ise Jese'ye imza attırmasıyla bu sözlere gönderme yaptı.

Videoda önce Marko Arnautovic'in yukarıdaki sözleri yazıyor. Daha sonra “hırs” kelimesinin sözlük anlamını yayınlayan Stoke City, videonun devamında Jese'nin eski takımlarını ve kazandığı kupaları gösteriyor. Video Jese'nin pozlarıyla sona eriyor.

Jese Rodriguez daha önce 2 kez Şampiyonlar Ligi kupasını kaldırmıştı.

Bu transferle birlikte Stoke City, İngiltere Premier Lig'de takımında en fazla “Şampiyonlar Ligi kazanan futbolcu” olan kulüp oldu.

Yayınlanma Tarihi:19:28,