SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da Levent Nazifoğlu’ndan Dursun Özbek’e olay cevap! ‘Terbiyesiz arıyorsa…’

Galatasaray'da olaylı geçen Divan Kurulu toplantısının ardından başkan Dursun Özbek'in resmi internet sitesinin açıklamasının ardından Levent Nazifoğlu'ndan sert cevap geldi.

Güncellenme: 22:21, 16/08/2017
Galatasaray’da Levent Nazifoğlu’ndan Dursun Özbek’e olay cevap! ‘Terbiyesiz arıyorsa…’

Levent Nazifoğlu ise açıklamanın yayınlanmasının ardından A Spor’da Dursun Özbek’e yanıt vererek, “Terbiyesiz birine bakmak istiyorsa hemen sol tarafına bakacak, orada terbiyesiz diyen adamları görecek. Böyle bir şey olur mu? Ben başkandan şunun cevabını isterdim. Benim orada çıkardığım tablolar için hayır öyle değil, böyle demesi lazım. Banka borçlarını kapatacağım diyordu. Bir kısmını kapattı ama sonra hemen kredi alınmış. Sen oradan kapattın, bir yerden kredi alıyorsun. Ne anladık bu işten? Dursun Özbek’in bana Galatasaraylılığı öğretecek bilgisi yok. Ne etiği ya? Galatasaray etiği nedir ya? İftira mı atılmış, yalan mı söylenmiş? Laf kalabalığı yapıyorlar, oradan yeniden yürümeye çalışıyorlar. Dursun Özbek Galatasaray tarihini falan bilmez. Bana Galatasaraylığı öğretemez.” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Son Dakika! Dursun Özbek resmi siteden açıklama yaptı! Son Dakika! Dursun Özbek resmi siteden açıklama yaptı!

Yayınlanma Tarihi:21:00,