SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Emre Mor transferi yattı’

La Gazzetta dello Sport'ta yer alan habere göre Borussia Dortmund Sportif Direktörü Michael Zorc, Emre Mor'un Inter'e transferinin yattığını ifade etti.

Güncellenme: 20:01, 16/08/2017
‘Emre Mor transferi yattı’

Borussia Dortmund Sportif Direktörü Michael Zorc, La Gazzetta dello Sport’ta yer alan habere göre “Emre Mor’un Inter’e transferi gerçekleşmedi” diye konuştu. Zorc, transferin neden gerçekleşmediği ile ilgili bir bilgi vermezken milli futbolcunun Dortmund’dan en azından bu sezon için ayrılmasına hala kesin gözüyle bakılıyor.

Emre Mor, yakın zamanda Dortmund’un Bundesliga için çektirdiği takım fotoğrafında kendisine yer bulamamış ve bu olay pek çok kaynak tarafından Emre’nin takımda kesin olarak düşünülmediği şeklinde yorumlanmıştı.

Inter’le anlaşıldığı yönünde Avrupa basınında ve Türkiye’de çıkan haberlerin yanında Emre için Fenerbahçe’nin de resmi teklifte bulunduğu sarı-lacivertli kulübün başkanı Aziz Yıldırım tarafından canlı yayında açıklanmıştı. Inter’le anlaşmanın suya düşmesi genç yıldızın Fenerbahçe’yle anlaşması konusunda tüm engelleri kaldıracağına inanılıyor. İLGİLİ HABER Borussia Dortmund, Ousmane Dembele`yi kadro dışı bıraktı Borussia Dortmund, Ousmane Dembele`yi kadro dışı bıraktı