SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Medipol Başakşehir’den Sevilla’ya olay gönderme!

UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off turu ilk maçında Sevilla'yı konuk etmetye hazırlanan Medipol Başakşehir, Sevilla'ya Twitter'dan bir mesaj gönderdi. Başakşehir, Sevilla'ya hoş bir paylaşımla UEFA Avrupa Ligi seçeneğini hatırlattı! Sevilla'nın cevabı da aynı oranda kaliteliydi.

Güncellenme: 00:47, 16/08/2017
Medipol Başakşehir’den Sevilla’ya olay gönderme!

Sosyal medyayı en etkin ve en eğlenceli biçimde kullanan takımlarımızın başında Medipol Başakşehir geliyor. Rakiplere eğlenceli mesajlar da göndermekten çekinmeyen Başakşehir’in hedefinde bu kez Sevilla vardı!

UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off turu ilk maçında Sevilla’yı konuk etmeye hazırlanan Medipol Başakşehir, resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla sosyal medyada gündeme damga vurdu. Sevilla’nın başarılarla dolu UEFA Avrupa Ligi karnesine gönderme yapan Başakşehir, İspanyol kulübünün UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi zaferlerinin fotoğraflarını paylaşarak Sevilla’ya “Yeniden UEFA Avrupa Ligi’ni kazanmak istemez misiniz?” diye sordu. Paylaşım kısa sürede binlerce kez yeniden paylaşıldı, binlerce kez de beğenildi.

Sevilla’nın cevabı da aynı oranda kaliteliydi. İspanyol kulübü “Teşekkürler ama bizde ondan çok var. Siz ilkini kazanmanız daha iyi olur” şeklinde yanıt verdi.

İLGİLİ HABER Sevilla Teknik Direktörü Eduardo Berizzo, Medipol Başakşehir maçı öncesinde konuştu Sevilla Teknik Direktörü Eduardo Berizzo, Medipol Başakşehir maçı öncesinde konuştu

İLGİLİ HABER Son dakika! Medipol Başakşehir`de Abdullah Avcı`dan Sevilla maçı öncesi flaş açıklamalar Son dakika! Medipol Başakşehir`de Abdullah Avcı`dan Sevilla maçı öncesi flaş açıklamalar

Yayınlanma Tarihi:22:35,