SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin rakibi Vardar’ın teknik direktörü istifa etti

UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe'nin rakibi olan Makedon ekibi Vardar'da teknik direktör Goce Sedloski istifa ettiğini açıkladı.

Güncellenme: 14:41, 15/08/2017
Fenerbahçe’nin rakibi Vardar’ın teknik direktörü istifa etti

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi Vardar’da teknik direktör Goce Sedloski istifasını verdi. Makedon ekibinin başında Perşembe günü sahada kimin olacağı netlik kazanmadı.

Son maçlarda alınan kötü sonuçların ardından görevini bıraktığını açıklayan Sedloski, “Kulüpteki herkesin iyiliği için görevimi bırakmaya karar verdim. Kopenhag ile yaptığımız ve kaybettiğimiz ikinci maçtan sonra bunu düşünmüştüm. Buna rağmen yeni sezona girdim. Ligdeki ilk maçı da kaybettik ve bu beni çok yıprattı” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Fenerbahçe taraftarından Ozan Tufan ve Robin Van Persie`ye tepki! Fenerbahçe taraftarından Ozan Tufan ve Robin Van Persie`ye tepki!

Fenerbahçe maçına ilişkin konuşan Sedloski, “Oyunculara, yönetime ve kulübün sahibine teşekkür ediyorum. Üzgünüm. Umarım Vardar Avrupa Ligi’nde Fenerbahçe’ye karşı iyi bir iş çıkaracak ve başarılı olacaktır” dedi.

Vardar Kulübü’nün sahibi Samsonenko, taraftarlardan gelen hakaretleri gerekçe göstererek kulübü satacağını açıklamıştı.

İLGİLİ HABER Vardar Fenerbahçe öncesi iki transfer yaptı Vardar Fenerbahçe öncesi iki transfer yaptı

Yayınlanma Tarihi:14:02,