SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Dursun Özbek’ten Selçuk İnan sözleri! Taraftara mesaj…

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kaptan Selçuk İnan'ın geleceğine dair açıklamalarda bulunurken gündemdeki soruları yanıtladı.

Güncellenme: 14:32, 15/08/2017
Dursun Özbek’ten Selçuk İnan sözleri! Taraftara mesaj…

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yeni transferler Maicon, Feghouli, Fernando ve Ndiaye’nin imza töreninde gündeme dair açıklamalarda bulundu.

İşte Özbek’in açıklamalarından satır başları;

“Selçuk İnan takımımızın kaptanıdır. Oynayıp oynamaması Tudor'un tercihidir. Benim bir şey söylemem yanlış olur.”

“40-50 BİN KİŞİYE OYNARSAK KİMSE SAĞ ÇIKAMAZ”

“Taraftarımız bizim her şeyimiz. Galatasaray taraftarına daha keyifli bir takım izlettirmek istiyoruz. Taraftarlarımızdan rica ediyorum; Şampiyonluğun en büyük adayıyız. Artık kenetlenme zamanı! Tribünde 40-50 bin kişi olmalı. Taraftarlarımızın kombinesini alması lazım. 40-50 bin kişiye oynarsak buradan kimse sağ çıkamaz” İLGİLİ HABER Galatasaray`ın transferleri basın karşısında! `Fenerbahçe`den teklif aldım` Galatasaray`ın transferleri basın karşısında! `Fenerbahçe`den teklif aldım`

“TRANSFERLERİ RİVA’DAN GELEN PARA İLE YAPMADIK”

“Transferleri Riva'dan gelen para ile yapmadık. O para Şubat ayında geldi. Söz verdiğimiz gibi bankalara olan borcumuzu ödedik.”

“Arda, Türkiye'de oynamak istiyorsa geleceği kulüp kesinlikle Galatasaray'dır. Arda, Galatasaray'ın yetiştirdiği ve Türkiye'nin gurur duyduğu bir oyuncu.” İLGİLİ HABER Arda Turan`ın Galatasaray`a transferi için sponsorlar devrede Arda Turan`ın Galatasaray`a transferi için sponsorlar devrede