SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
İntikam korkusu Gareth Bale’yi 2.2 milyon masrafa soktu!

İntikam korkusu Gareth Bale’yi 2.2 milyon masrafa soktu!

Real Madrid'in yıldızı Gareth Bale, nişanlısı Emma Rhys Jones ile Galler'deki villasına 2.2 milyon liraya güvenlik sistemi kurdurdu. Tuttuğu güvenlik çalışanlarından biri de eski komutan.

Gareth Bale’ın üst düzey güvenlik önlemi almasının nedeni; nişanlısı Emma Rhys Jones’un dolandırıcılıktan 5 yıldır hapiste olan babası Martin Rhys Jones’un gelecek hafta serbest kalacak olması.

Ünlü çift, Martin Rhys Jones’un dolandırdığı kişilerin kendilerinden intikam almasından korkuyor. 53 yaşındaki Martin Rhys Jones’ın dolandırıcılık sabıkası nedeniyle (birçoğu belalı) birçok kişiyi kendine düşman ettiği biliniyor. Gareth Bale ve nişanlısı Real Madrid transferi nedeniyle İspanya’ya taşınmadan önce de ülkelerinde tehditler alıyordu. Ancak Bale’in kayınpederinin serbest kalması nedeniyle tehdidin daha da arttığını düşünen çift 18 milyon liralık malikanelerine ‘kale gibi’ bir savunma sistemi kurdurdu.

Gareth Bale’in tüm bu gelişmelerden ötürü oldukça endişeli olduğu belirtiliyor.

14 Ağustos 2017 Ronaldo kırmızı kart sonrası çıldırdı, hakemi itti! İspanya Süper Kupası ilk maçında ikinci sarıdan kırmızı kart gören ve hakemi iten Cristiano Ronaldo'nun 4 ile 12 maç arası ceza alacağı öne sürüldü. İlgili Haberi Oku