SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Giuliano transferinde ortalığı karıştıran isim belli oldu!

Zenit Sportif Direktörü Constantine, Giuliano transferinde Türkiye'deki bazı menajerlerle görüşerek, bu futbolcunun Trabzonspor'a teklif edilmesini sağladı.

Güncellenme: 12:44, 14/08/2017
Giuliano transferinde ortalığı karıştıran isim belli oldu!

Fenerbahçe’nin yeni ismi Giuliano transferinde sarı-lacivertli ekip, Trabzonspor’la karşı karşıya gelmiş ve Fenerbahçe kiralık almak istediği futbolcuyu bonservisiyle kadrosuna katmıştı. Trabzonspor’un bu transferde devreye girmesinin sebebi ise belli oldu.

Fenerbahçe’nin transfer görüşmelerini yaptığı dönemde Zenit Sportif Direktörü Constantine, Türkiye’deki menajerleri arayarak bu futbolcu için temaslar kurulmasını istemiş ve menajerler de Giuliano’yu Trabzonspor’a teklif etmişti. Ancak futbolcunun kararlı tavrı sonrasında Brezilyalı isim Fenerbahçe’ye imza attı. Bu gelişmenin yanı sıra Spartak Moskova’nın Roman Neustadter’e teklifte bulunmadığı da öğrenildi. Yine bazı menajerlerin Spartak Moskova adına Neustadter için teklif yaptığı, ancak bu teklifin sahte olduğu, menajerlere de soruşturma açıldığı ifade edildi.

İLGİLİ HABER Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol... Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol...