SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’da ilk golün imzası eskilerden ikinci ve üçüncü yenilerden

Sezonun ilk maçında sahasında Kayserispor ile karşılaşan Galatasaray'da ilk gol eski futbolcuların çabası ile geldi. İkinci ve üçüncü golde ise tamamen yeni isimlerin imzası vardı.

Güncellenme: 22:37, 14/08/2017
Galatasaray’da ilk golün imzası eskilerden ikinci ve üçüncü yenilerden

Kadrosunu baştan sona yenileyen Galatasaray, Östersunds’a elenmenin ardından taraftarı ile Kayserispor maçında bir kez daha bir araya geldi. Şu ana kadar 9 oyuncusunu gönderip kadrosunu 7 önemli isimle takviye eden Galatasaray'ın yenileri ilk golde sahneye çıkmadı. Rodrigues’in yaptığı ortada topa dokunan Tolga Ciğerci dokundu. 16. dakikada iki eski yıldızın hazırladığı bu golle öne geçen Galatasaray, 30. dakikada Levent’in golüne engel olamadı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`ın son transferi Feghouli Türk Telekom Stadı`nda Galatasaray`ın son transferi Feghouli Türk Telekom Stadı`nda

Bu dakikadan sonra yeniler Galatasaray’da sorumluluk almaya başladı. İlk olarak Mariano’nun ortasında Gomis, Belhanda’nın önüne bıraktı. Kaleci ile karşı karşıya kalan Belhanda, şık bir vuruşla sarı-kırmızılı takımı 35. dakikada yeniden öne geçirdi. Tamamen yeni transferlerin imzası ile atılan gol, Galatasaray’ın güvenini yerine getirdi. 37. dakikada sahneye çıkan Gomis, bu kez kendisi topu ağlara bırakarak farkı ikiye çıkardı. Kalan dakikalarda başka gol olmayınca ilk yarı 3-1 Galatasaray’ın üstünlüğü ile sona erdi. Böylece ilk golde eskilerin imzası bulurken, diğer iki golde yeni yıldızlar sahne almış oldu.

Yayınlanma Tarihi:22:32,