SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Barcelona basketbolcu transferi için futbolcu önerdi!

Barcelona, Baskonia’ya Macar basketbolcu Adam Hanga için para ve futbolcu Münir El Haddadi’yi önerdi. Teklif kabul edilirse Münir, La Liga ekibi Alaves’te forma giyecek.

Güncellenme: 09:48, 14/08/2017
Barcelona basketbolcu transferi için futbolcu önerdi!

Geçen hüsran yaşadığı Euroleague’de bu sezon iddialı olmak isteyen Barcelona Lassa, Adam Hanga için kulübü Baskonia’ya duyulmamış bir transfer teklifi yaptı.

Oyuncu ile 3 yıl için 7.5 milyon Euro’ya anlaşmaya varan Barcelona, kulübüne önce de 175 bin Euro önermiş reddedilince de bu rakamı 300 bin Euro’ya çıkarmıştı. Fakat bu teklifte dikkat çekici bir detay daha vardı. Barcelona bu rakamın yanı sıra, bir başka Bask kulübü Deportivo Alaves’e de futbol takımından Münir El Haddadi’yi vereceğini iletti.

Bunun sebebi ise Baskonia ve Alaves’in aynı şirketin takımı olması. Baskonia Başkanı Josean Querjeta, Alaves’in sahibi olan şirketin en büyük hissedarı durumunda. Şimdi gözler Baskonia’da… Pazarlığı 1.5 milyon Euro’dan açan, sonra 600 bine kadar düşen Bask kulübünün bu teklife vereceği cevap merakla bekleniyor.

İLGİLİ HABER Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol... Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol...

Sabah