SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdou Razak Traore: ‘Takımımı yalnız bıraktığım için üzgünüm’

Trabzonspor maçında Durica’nın darbesiyle sakatlanan ve oyunu terk ettikten sonra yapılan kontrollerinde ayak bileğinde kırık tesit edilen Abdou Razack Traore, sezon başında takımını yalnız bıraktığı için üzgün olduğunu söyledi.

Güncellenme: 13:36, 14/08/2017
Abdou Razak Traore: ‘Takımımı yalnız bıraktığım için üzgünüm’

Trabzonspor ile Konyaspor arasında oynanan maçta 52.dakikada yaşanan pozisyon sonrasında hastaneye kaldırılan ve yapılan kontrollerinde ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen Abdou Razak Traore'ye, ambulansla geldiği Trabzon Havalanında Teknik Direktör Mustafa Reşit Akçay, antrenörler, takım arkadaşları ve personel geçmiş olsun dileklerini iletti.

Abdou Razak Traore, yaşadığı pozisyon ile ilgili yaptığı açıklamada, “O pozisyon sırasında Ferhat'tan topu aldıktan sonra sola doğru hareketlendim. Rakibimde ayağıma, bileğime doğru sert bir müdahale yaptı. Büyük bir acı hissettim. Acı hissettikten sonra kalktım devam etmeye çalıştım. Baktım ki dayanılacak gibi bir acı değil tekrardan yere yattım. Değiştirilmemi istedim. Çünkü acım çok büyüktü. Çok üzgünüm. Futbolun en talihsiz anlarından bir tanesini yaşadım. Sezonun başında takımıma yardımcı olmak istiyordum. Yapacak bir şey yok. Bir an önce iyileşip takımıma yeniden katkı sağlamak istiyorum” şeklinde görüş belirtti.

İLGİLİ HABER Abdou Razack Traore ilk yarıyı kapattı! Abdou Razack Traore ilk yarıyı kapattı!