SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Abdou Razack Traore ameliyat oldu

Trabzonspor maçında Durica'nın darbesiyle ayağından sakatlanan ve oyuna devam edemeyen, yapılan kontroller sonrasında sol ayak bileğinde parçalı kırık tespit edilen Atiker Konyasporlu Abdou Razack Traore'nin sezonun ilk yarısını kapattığı belirtildi.

Güncellenme: 14:40, 14/08/2017
Abdou Razack Traore ameliyat oldu

Kulüp Doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü, yeşil beyazlı oyuncu Abdou Razack Traore’nin Trabzon’da ve Konya’da kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Traore’nin sol ayak bileğinde darbeye bağlı iç malleol kemikte parçalı ve ayrık kırıklar tespit edildi. Bağların durumu da çekilecek MR sonucunda belli olacak. Ama tedavi sürecini de göz önüne aldığımızda oyuncumuz Abdou Razack Traore’nin sezonun ilk yarısını kapattığını söyleyebiliriz” dedi.

Traore bugün öğle saatlerinde Medicana Konya Hastanesi’nde ameliyat edildi.

Operasyon öncesi başkan Ahmet Şan futbolcuya moral ziyaretinde bulundu. Başkan Şan, burada kulüp doktoru Yrd.Doç.Dr. Galip Bilen Kürklü ve operasyonu gerçekleştirecek olan diğer doktorlardan bilgi aldı.

İLGİLİ HABER Abdou Razak Traore: `Takımımı yalnız bıraktığım için üzgünüm` Abdou Razak Traore: `Takımımı yalnız bıraktığım için üzgünüm`

Yayınlanma Tarihi:14:39,