SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Havalimanında Giuliano operasyonu! Kaçırdılar…

Fenerbahçe ve Trabzonspor arasında transfer gerilimine neden olan Giuliano'nun, İstanbul'a geldiğinde havalimanından adeta filmlere konu olacak bir operasyonla kaçırıldığı öğrenildi.

Güncellenme: 09:49, 13/08/2017
Havalimanında Giuliano operasyonu! Kaçırdılar…

Brezilyalı futbolcu Giuliano, Fenerbahçe ve Trabzonspor'u karşı karşıya getirdi. Bordo-mavililer, “Biz Zenit'le anlaştık” iddiasında bulunsa da sarı-lacivertliler 4 yıllığına anlaştıklarını açıkladıkları transfer Mahmut Uslu'nun Brezilyalı futbolcuyu önceki gün havalimanında Trabzonlular'dan kaçırdığı ortaya çıktı.

İLGİLİ HABER Trabzonspor Giuliano için FIFA`ya gidiyor Trabzonspor Giuliano için FIFA`ya gidiyor

Filmlere konu olarak bir operasyona imza atan Uslu'yla, havalimanı çıkışında Trabzonlu profesyonellerin Giuliano'yu beklediği haberi geldi. Bunun üzerine Atatürk Havaalanı'nda görevli bir kişiyi arayan Uslu, durumu anlatmak zorunda kaldı ve “Bu adamın normal çıkıştan değil de, başka bir çıkıştan pasaport kontrolüne girmesi gerekiyor” dedi.

Olay yerindeki idari menajer Hasan Çetinkaya'yı da sıkı sıkı tembihleyen Mahmut Uslu, bir kez daha telefona sarıldı ve aynı kişiyi arayıp bu kez Trabzon'un bu oyuncuyu kaçırabileceği bilgisini paylaşıyor.  Oyuncu çıkış kapısına adım atar atmaz F.Bahçe güvenlik personeli hemen Brezilyalı oyuncunun etrafını sararken çıkış organizasyonu başarılı bir şekilde tamamladılar.

İLGİLİ HABER Kriz çözüldü, Giuliano Fenerbahçe ile imzaladı Kriz çözüldü, Giuliano Fenerbahçe ile imzaladı

Ardından kulübün yolunu tutan sarı-lacivertli heyet, oyuncunun Genel Havacılık bölümünden çıkarılması için şu açıklamayı yapmıştı:

“Futbolcu, emniyet birimleriyle yapılan karşılıklı istişare sonucu, herhangi bir yoğunluk yaşanmaması ve havalimanının genel işleyişinde bir aksaklık yaratmamak adına başka bir alandan ayrılmıştır.”

İLGİLİ HABER Guiliano`ya Fenerbahçe turu... Rıdvan Dilmen... Guiliano`ya Fenerbahçe turu... Rıdvan Dilmen...

Vatan

Yayınlanma Tarihi:08:28,