SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin yeni transferi Giuliano’nun ilk açıklamaları

Giuliano İstanbul'a geldi. İlk açıklamalarını Fenerbahçe TV'ye yaptı. Giuliano, "Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum" ifadelerini kullandı.

Güncellenme: 00:25, 12/08/2017
Fenerbahçe’nin yeni transferi Giuliano’nun ilk açıklamaları

Fenerbahçe’nin yeni transferi Giuliano, sarı-lacivertli formayla sahaya çıkmak için sabırsızlandığını söyledi. Sarı-lacivertlilerin, İstanbul’a getirdiği Giuliano, Fenerbahçe Televizyonu'na konuştu.

İlk olarak taraftarımızın gösterdiği ilginin kendisini mutlu ettiğini söyleyen başarılı oyuncu, “Buraya geldiğim ilk andan itibaren gösterilen ilgiden dolayı çok mutluyum. Burada benden bekleneni vermeye çalışacağım. Umarım burada çok mutlu olurum ve takımla beraber kupalar kazanırız” dedi. İLGİLİ HABER Alex de Souza`dan Giuliano paylaşımı Alex de Souza`dan Giuliano paylaşımı

‘Fenerbahçe taraftarları beni heyecanlandırıyor’

Fenerbahçe taraftarının kendisini heyecanlandırdığını da ifade eden Giuliano Victor De Paula, “Fenerbahçe taraftarının benim hakkımda söylediği sözleri duydum ve çok mutlu oldum. Beni izlemek için çok heyecanlı olduklarını biliyorum. Aynı heyecan benim için de geçerli. Sahaya çıkmak için sabırsızlanıyorum. Bu heyecan da güzel bir birliktelik ortaya koyacaktır” şeklinde konuştu.

Takımda tanıdığı isimlerin olduğunu belirten Brezilyalı oyuncu, “Josef de Souza da yakın arkadaşım. Gerçekten güçlü bir takımız ve büyük oyuncularımız var. Ben de onlarla aynı takımla olacağım için mutluyum” ifadelerini kullandı. Giuliano, sözlerini Türkçe olarak “En büyük Fenerbahçe” diyerek noktaladı. İLGİLİ HABER Fenerbahçe`nin yeni transferi Giuliano İstanbul`a geldi Fenerbahçe`nin yeni transferi Giuliano İstanbul`a geldi