SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe’nin anlaştığı Giuliano için Trabzonspor da devrede

Giuliano için sürpriz bir talip daha! NTV Spor'un haberine göre Trabzonspor, Fenerbahçe için sağlık kontrolünden geçen Giuliano için Zenit'e 10 milyon Euro bonservis bedeli teklif etti.

Güncellenme: 17:47, 12/08/2017
Fenerbahçe’nin anlaştığı Giuliano için Trabzonspor da devrede

Fenerbahçe için sağlık kontrolünden geçen, tesisleri ve müzeyi gezen Giuliano için beklenmedik bir talip çıktı. Trabzonspor, Brezilyalı yıldız için Zenit’e 10 milyon Euro bonservis bedeli teklif etti.

NTV Spor’un haberine göre Fenerbahçe’nin satın alma opsiyonuyla kiralama konusunda Zenit’le anlaştığı Giuliano için Trabzonspor’un böylesi bir teklifte bulunması gözleri Zenit cephesine çevirdi.

İLGİLİ HABER Trabzonsporlu yöneticiden flaş paylaşım! Giuliano... Trabzonsporlu yöneticiden flaş paylaşım! Giuliano... Fenerbahçe için İstanbul’a gelen, sarı-lacivertli tişörtle sağlık kontrolünden geçen, Fenerbahçe TV’ye röportaj veren, stadı gezen Giuliano’nun tavrı da transferin netleşmesinde büyük rol oynayacak. Olayın kısa bir süre içinde netlik kazanması bekleniyor.Öte yandan Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Barış Aydil, Twitter’dan yaptığı açıklamayla tartışmalara nokta koymaya çalıştı. Aydil, “Giuliano bizde oynayacaktır. Nokta” açıklamasında bulundu.

(NTV Spor)

İLGİLİ HABER Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol... Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol...

Yayınlanma Tarihi:17:19,