SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ramil Guliyev ve Usain Bolt bir araya geldi

Londra'da devam eden Dünya Atletizm Şampiyonası'nda erkekler 200 metrede dünya şampiyonu olan milli atletimiz Ramil Guliyev, eski 200 metre dünya şampiyonu ve efsanevi sprinter Usain Bolt'la bir araya geldi.

Güncellenme: 21:09, 11/08/2017
Ramil Guliyev ve Usain Bolt bir araya geldi

Londra’da düzenlenen Dünya Atletizm Şampiyonası’nda 200 metrede altın madalya kazanan Türk atlet Ramil Guliyev, spor dünyasının efsane isimlerinden Usain Bolt ile bir araya geldi.

İLGİLİ HABER Ramil Guliyev`in inanılmaz öyküsü... Şampiyonluk nasıl geldi? Ramil Guliyev`in inanılmaz öyküsü... Şampiyonluk nasıl geldi?

Londra’da kaldıkları otelde karşılaşan ikili, bir süre sohbet etti. Ramil, Bolt’u kariyerinin son yarışında kazandığı bronz madalya için tebrik ederken, Bolt da Ramil’e “Unvanını korumanı dilerim. Ülken ve senin adına çok sevindim” dedi.

İLGİLİ HABER Ramil Guliyev Dünya Şampiyonu oldu! Ramil Guliyev Dünya Şampiyonu oldu!

Ramil Guliyev’in lider olarak tamamladığı 200 metrede son 4 senenin şampiyonu olan Bolt, yaklaşık 1 hafta önce bireysel olarak kariyerinin son yarışına çıkmış ve 9.95’lik derecesiyle yarışı üçüncü sırada tamamlamıştı.

İLGİLİ HABER Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol... Skor`un mobil uygulaması yayında! Takımını seç, deneyime ortak ol...

Yayınlanma Tarihi:21:01,